Hakkımızda

Kurumsal

Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirmek üzere çıktığı yolda her zaman önceliği %100 müşteri memnuniyeti olan evarent , sektöründe ayrışan , fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.
 
evarent markasını ,diğer global ve kurumsal oto kiralama  şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği ,tamamen müşterilerinin memnuniyeti , konforu ve mutluluğudur.
 
evarent , Malatya Araç Kiralama sürecinin her adımında güven ve destek sağlamaktadır. Müşterilerinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak , deneyimli ve güler yüzlü  çalışanları ile  hizmet vermektedir. Araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda 7/24 destek sağlamaktadır.
 
evarent geniş araç filosu ve 3 yaşını geçmemiş araçlar ile hizmet vermektedir,12 ay 365 gün size özel fiyatlarla hedeflediği müşteri memnuniyeti bizler için her zaman ön plandadır, Kısa dönem araç kiralama hizmetinin yanı sıra uzun dönem  kiralama hizmeti vermektedir. Malatya Araç Kiralama , Malatya Oto Kiralama ,Malatya Rent A CarMalatya Erhaç Havalimanı Araç kiralama ,Malatya havalimanı rent a carYaşamakta olduğumuz şu zor günlerde önceliğimiz memnuniyet , dürüstlük ve güler yüzün yanı sıra sağlık kurallarına dikkat etmekteyiz tüm araçlarımız kiralama öncesi detaylı dezenfekte olmaktadır.
 
evarentMalatya Havalimanı Araç Kiralama , Malatya Araç Kiralama müşterilerine adrese ücretsiz teslimat desteği vermektedir.
 
Malatya Oto KiralamaMalatya Rent A Car , Malatya Havalimanı Araç Kiralamaevarent müşterilerinin güvenli ve konforlu bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için araçlarının rutin bakım ve kontrollerini düzenli bir şekilde takibe almaktadır. Kiralama ihtiyaçlarınız için emrinizdeyiz .Bizler her zaman için kendimizi ödenen paranın hakkını en iyi şekilde alabilmeniz için hizmet veriyoruz.
Malatya Araç Kiralama hizmetleri şirketi evarent sizler için her geçen gün büyümekte ve güler yüzlü deneyimli profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.
Whatsapp Telefon